Aranżacja wnętrz
Architektura nowoczesnych wnetrz

Nowoczesna architektura : AD Round Up: Retail Part V

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Pięć unikalnych projektów sprzedaży detalicznej w ramach piątej selekcji naszych wcześniejszych projektów.
Ciesz się nimi po przerwie! Uniqlo Megastore / Curiosity Curiosity ukończył projekt Uniqlo Megastore, który został otwarty w pobliżu stacji Shinjuku w Tokio.
Nowy projekt jest silnie uzależniony od miejskiego krajobrazu Tokio, a duże wejście, oznaczone trzema wieżami wystawowymi, odtwarza mini-miasto Shinjuku.
Podłoga oświetleniowa owija wieże w blasku światła, który oświetla okoliczne ulice, a sklep staje się aktywnym elementem ulicy: atrakcyjny, niezawodny i bezpieczny (czytaj więcej.) Jenni Kayne boutique / Standard Dawna przestrzeń magazynowa, przekształcona poprzez serię wyborów nastawionych na zrównoważony rozwój i program estetyczny, który jest minimalistyczny, a jednocześnie komfortowy, ogłasza swoją obecność na Almont Drive za pomocą świecącego szklanego narożnika nad spienionym oknem wystawowym (czytaj więcej.) NADiff apart / Schemata Architecture Office Ten projekt to aranżacja wnętrz nowej przestrzeni dla NADiff, Art shop / gallery for contemporary art w Ebisu.
Przenieśli swój główny sklep do tej lokalizacji z Aoyama.
Wszystkie książki, system operacyjny i meble ze sklepu Aoyama zostały wprowadzone do nowej przestrzeni.
Wykonaliśmy meble w tym samym projekcie, ale w innym kolorze.
Następnie podzieliliśmy przestrzeń w dwóch strefach, umieszczając stare meble i nowe w każdej strefie (czytaj więcej.).
Drogeria w Conde Lumiares / Mobil M W drogerii Conde Lumiares nie ma nic wspólnego z tym, co zwykle rozumiemy jako tradycyjna apteka.
Ale nie zawsze było tak: stary sklep miał podwieszany sufit przez cały czas, co zmniejszało dostępną przestrzeń do połowy.
Możesz odgadnąć konsekwencje: brak światła, dławiąca atmosfera i mała obecność okienka sklepu z zewnątrz (czytaj więcej.) Ofimodul showroom / stación-ARquitectura Arquitectos + Armando Cantú he Projekt to mały salon wystawowy i centrum projektowania dla firma specjalizująca się w meblach biurowych.
Strona projektu znajduje się na terenie komercyjnego wykorzystania, w którym meble są produkowane dla Ofimodul Company w Monterrey NL, w Meksyku.
W tej przestrzeni należy zunifikować zarówno pierwsze, jak i ostatnie etapy procesu wytwarzania mebli: etap projektowania, a także wystawę i sprzedaż (czytaj więcej.)
[przypisy: drewno konstrukcyjne cennik, ogranicznik przepięć, jaki strop najtańszy ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: drewno konstrukcyjne cennik jaki strop najtańszy ogranicznik przepięć