Aranżacja wnętrz
Architektura nowoczesnych wnetrz

Nowoczesna architektura : AD Recommends: Best of the Week

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

Na wypadek, gdybyś był chory, na wakacjach lub po prostu w trybie offline.
Oto pięć wspaniałych projektów, które przedstawiliśmy w zeszłym tygodniu.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Amfiteatr Schouwburg Amphion / Mecanoo Amphion, zaprojektowany przez Mecanoo, zajmuje miejsce dawnego i odnoszącego sukcesy teatru Amphion z lat siedemdziesiątych, który wymagał wymiany.
Z lekko pochylonymi fasadami teatr jest mocno osadzony na terenie Doetinchem.
Murowany kolor piasku przerywa zabawny wzór kwadratowych okien, które wydają się być zasłane na fasadach (czytaj dalej.) Flockr Pavilion / SO-IL Get It Louder, uznany, odbywający się dwa razy w roku festiwal sztuki medialnej sponsorowany przez Modern Media of China , oferuje serię wykładów, pokazów i wystaw przez ponad stu chińskich i zagranicznych projektantów, artystów, pisarzy i filmowców.
Organizowany przez międzynarodowy zespół, w tym chińskiego kuratora i pisarza Ou Ninga oraz pisarza designu Arica Chena, tegoroczny temat.
SHARISM.
koncentruje się na relacji między sferami publicznymi i prywatnymi w erze cyfrowej (czytaj więcej.) Centrum wodne dla gier południowoamerykańskich / Paisajes Emergentes Nowe centrum wodne poprosiło o zaspokojenie potrzeb przyszłych zawodów, a także dostępność nowego ośrodka nauczania pływania i pule publiczne.
Projekt jest artykułowany przez system ogrodu, przez który połączone są cztery baseny.
Zalany krajobraz obsadzony gatunkami typowymi dla tropikalnych mokradeł zapewnia oddzielenie przestrzeni prywatnych i publicznych (czytaj więcej.) Samitaur Tower / Eric Owen Moss Architects Projekt jest wieżą informacyjną, zbudowaną na rogu Hayden Avenue i National Boulevard zaraz naprzeciwko nowa linia tranzytu Light Rail Expo przybywająca z centrum Los Angeles w czerwcu 2011 r.
To skrzyżowanie jest głównym punktem wejścia do przebudowanej strefy Culver City (czytaj więcej.) Centrum Edukacyjne w El Chaparral / Alejandro Mu.
oz Miranda Projekt zasadniczo składa się ze ścian i sufitu o zmiennej sekcji; te elementy tworzą sekwencję skompresowanych i zdekompresowanych przestrzeni.
Zmiany w dziale zależą od zastosowania (korytarza, dostępu do klasy i łazienek, klasy, zadaszonego zewnętrznego korytarza, ogrodu, zewnętrznego zadaszonego placu zabaw), ale także ruchu słońca i podłużnego nachylenia działki (czytaj więcej.)
[patrz też: jaki strop najtańszy, ogranicznik przepięć, bomar kielce ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: bomar kielce jaki strop najtańszy ogranicznik przepięć