Aranżacja wnętrz
Architektura nowoczesnych wnetrz

Magazyn architektoniczny : Kohn Pedersen Fox współpracuje z Giant Office Building przy Grand Central Terminal

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Rob Bennett dla The Wall Street Journal Kohn Pedersen Fox Associates zostali niedawno wybrani do zaprojektowania ogromnego budynku biurowego, który właściciel ma nadzieję zbudować obok Grand Central Terminal.
Wybierane przez SL Green Realty Corp., architektów.
Projekt byłby jednym z największych wież Midtown na Wschodzie w pokoleniu.
Podczas gdy budowa w Nowym Jorku jest wyzwaniem, SL Green idzie naprzód pełną parą z planowaniem.
Firma prowadzi rozmowy z Metropolitan Transportation Authority, aby uzyskać dodatkowe prawa do rozwoju, budując ulepszenia dla pieszych, w tym konektory podziemne do Grand Central, zgodnie z informacją kierownictwa o planowaniu.
Więcej informacji po przerwie.
Projekt SL Green na bloku na zachód od Grand Central pomiędzy ulicami 42.
i 43.
jest prawdopodobnie o wiele lat drogi od przełomowej.
Nie tylko wymaga wielu zatwierdzeń, obecnie nie jest jasne, czy istnieje wystarczający popyt na powierzchnię biurową.
Ponadto firma zatrudniła grupę konsultantów do projektu, w tym Hinesa z siedzibą w Teksasie; kancelaria prawnicza Fried, Frank, Harris, Shriver & Jacobson LLP; oraz Vishaan Chakrabarti, były urzędnik planowania miasta i partner w firmie architektonicznej SHoP Architects.
Planowanie przychodzi, gdy administracja Bloomberg próbuje przeforsować zasadnicze przemeblowanie obszaru wokół Grand Central, aby zachęcić właścicieli do zastąpienia starzejących się budynków w śródmieściu nowymi biurowcami.
Jeśli plan zostanie zrealizowany zgodnie z propozycją, da to firmie SL Green prawo do budowy wieży o powierzchni prawie 1,4 miliona stóp kwadratowych.
Około miliona stóp kwadratowych byłoby dziś dozwolone w ramach podziału na strefy, chociaż wielkość ta mogłaby wzrosnąć dzięki długiemu procesowi nabywania praw do rozwoju z charakterystycznych budynków.
Zgodnie z propozycją reorganizacji miasta, aby uzyskać dodatkową gęstość, firma musiałaby kupić dodatkowe prawa rozwojowe od miasta, a jej wypłaty idą w kierunku poprawy transportu.
Musiałby również zaprojektować budynek uznany przez miasto za symboliczny projekt.
Podczas gdy SL Green z pewnością skorzystałby na przebudowie, ponieważ był w stanie zbudować większy budynek, Marc Holliday, dyrektor generalny SL Green, powiedział analitykom podczas konferencji w lipcu, nie było jasne, w jaki sposób plan zagospodarowania przestrzennego wpłynie na firmę.
s czas dla wieży.
Dzięki uprzejmości Wall Street Journal
[podobne: jaki strop najtańszy, ogranicznik przepięć, jaki beton na fundamenty ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: jaki beton na fundamenty jaki strop najtańszy ogranicznik przepięć