Aranżacja wnętrz
Architektura nowoczesnych wnetrz

Budownictwo wczoraj i dzis : Muzeum A + D przedstawia Stephena H. Kannera FAIA: Retrospektywa 1955-2010

Posted in Uncategorized  by admin
September 3rd, 2019

Muzeum Architektury i Wzornictwa, Los Angeles i Kanner Architekci (zobacz tutaj ich projekty) prezentują retrospektywną i oficjalną publiczną usługę pamięci dla Stephena Kannera, FAIA, w dniu 4 listopada 2010 r., W godz.
7-22.
Koncert trwa do 16 stycznia 2011 r.
Wraz z jego odejściem 2 lipca, po krótkiej walce z rakiem trzustki, wspólnota architektoniczno-projektowa Los Angeles traci jednego z najwybitniejszych zwolenników.
Jako trzeci generalny architekt i szef Kanner Architekci, Stephen był rodowitym Angelinem znanym z reinterpretacji południowego kalifornijskiego modernizmu i jego wyjątkowego wizerunku na miejskim krajobrazie Los Angeles.
Jego wkład w budowę Los Angeles sięga od Santa Monica do East Los Angeles, ponieważ jego firma zrealizowała ponad 150 projektów w całym mieście.
Ponadto Kanner osiągnął pozycję ogólnokrajową i międzynarodową dzięki projektom mieszkaniowym w całych Stanach Zjednoczonych, a przede wszystkim w sklepach detalicznych PUMA na całym świecie.
Pełna informacja prasowa po przerwie.
Stephen Kanner wykonał wspaniałe budynki z samochodu.
krzywa Zjednoczonej Benzynowej Stacji Benzynowej na La Brea lub mocny, przeszyty strzałą dach Burgera In-N-Out w Westwood w pobliżu UCLA.
jak przystało na architekta LA.
Kanner Architekci stworzyli budynki, które są idealne dla ducha, od wnętrza Performance Capture Studio w Novato w Kalifornii (we współpracy z Lorcan O.
Herlihy Architekci) po cichego ogłuszacza i zdobywcy wielu nagród, czyli 26.
St.
w Santa Monica, gdzie inteligentny projekt stanowi niewielki budżet.
Kanner tworzył budynki, które są świetnymi komercyjnymi sukcesami, które również cieszą użytkowników, jak ciąg sklepów Puma na całym świecie, lub przeprojektowana Wieża Sunset Vine w Hollywood, gdzie reklamy zakotwiczają i identyfikują budynek, przynosząc dodatkowy strumień dochodów, który pozwalał na detale, w przeciwnym razie nieosiągalny.
.
Pasja Stephena Kannera do architektury wykracza poza jego praktykę.
W 2005 r.
Kanner był prezesem AIA w Los Angeles, a także przez sześć lat w Westwood Design Review Board.
Jednym z największych osiągnięć społeczności Stephena było współzałożenie Muzeum Architektury i Wzornictwa> Los Angeles.
Wyobraził sobie muzeum poświęcone progresywnej architekturze i wzornictwu, świętując nie tylko przełomowe odkrycia miasta, ale także osiągnięcia krajowej i międzynarodowej sceny projektowej.
Dziś A + D bardziej niż kiedykolwiek zobowiązuje się do kontynuacji wizji Kannera.
Jak powiedział dyrektor muzeum A + D, Tibbie Dunbar, to zasługa Stephena Kannera, że muzeum ma strukturę, aby kontynuować i rozwijać się. Rada Dyrektorów A + D jest oddana misji Muzeum, aby promować postępową architekturę i projektowanie poprzez eksponaty, zasięg i edukację.
Odnowione wsparcie ze strony społeczności międzynarodowej zapewnia przyszłość A + D poprzez ustanowienie funduszu pamięci Stephena Kannera.
Jak zauważył Richard Meier, praca Steve a, podobnie jak Steve, miała oryginalność i swobodę, która odzwierciedlała otwartość i różnorodność Los Angeles.
Dołączcie do nas, by świętować życie i karierę jednego z najbardziej znanych i współczesnych architektów z Los Angeles, Stephena Kannera, 4 listopada 2010 r., W godz.
7-10.
[podobne: obszar oddziaływania inwestycji, jaki strop najtańszy, ogranicznik przepięć ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: jaki strop najtańszy obszar oddziaływania inwestycji ogranicznik przepięć