Aranżacja wnętrz
Architektura nowoczesnych wnetrz

Architektura i nowoczesne budownictwo – Podsumowanie AD: Muzea Część V

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

Pięć niesamowitych muzeów na naszą piątą część wcześniejszych projektów.
Sprawdź je wszystkie po przerwie! Lapidarium Museum / Randić & Turato Novigrad Lapidarium Museum znajduje się kolekcja wczesnośredniowiecznych zabytków, rzeźby architektoniczne i wyposażenie kościoła, które pochodzą z sąsiedniej katedry.
Budynek znajduje się wewnątrz parku graniczącego z katedrą i budynkami mieszkalnymi po drugiej stronie.
Jedną ze specyfiki Novigradu, w porównaniu z innymi historycznymi miastami na zachodnim wybrzeżu Istrii, jest to, że ma dużą część parków w historycznej strukturze miasta (czytaj dalej.) Muzeum Brandhorsta / Sauerbruch Hutton Muzeum Brandhorsta mieści prywatna kolekcja z końca XX wieku i sztuka współczesna, głównie obrazy.
Schemat składa się z prostego wydłużonego budynku z trzema łączącymi się tomami; jego wysoka głowa.
oznacza południowo-wschodni róg monachijskiej dzielnicy muzeów.
Trzy tomy wyróżniają się okładzinami o różnych kolorach i odcieniach (czytaj więcej.) Muzeum Sztuki Songzhuang / Muzeum Sztuki DnA Songzhuang to pierwsza publiczna placówka artystyczna zbudowana w tej uznanej współczesnej chińskiej wiosce sztuki 45 minut drogi od Pekinu.
Około 4000 artystów mieszkających w Songzhuang do 2008 roku, to Muzeum Sztuki stanowi platformę dla lokalnej społeczności.
Przestrzeń wystawiennicza została podniesiona, aby stworzyć przyjemny poziomy przepływ z wielofunkcyjnością na poziomie gruntu, aby pomieścić wystawę, wydarzenia i codzienną przestrzeń wspólną (czytaj dalej.) Muzeum Archeologiczne w Vitorii / Francisco Mangado Lubimy myśleć o muzeum archeologicznym jako zwarta skrzynia klejnotów kryjąca skarb, który historia powierzyła nam kawałek po kawałku.
Ale nie każda historia, a przynajmniej nie naukowa historia ekspertów, która nie zawsze pozostawia miejsce dla wyobraźni i prawie zawsze się wyczerpuje (czytaj więcej.) Muzeum CAM FRAMIS / Jordi Badia Nowe muzeum Fundación Vila Casas znajduje się w Dzielnica 22 @, obszar, w którym ratusz w Barcelonie promuje pełną przebudowę byłej fabryki / strefy przemysłu ciężkiego poprzez zastąpienie pomieszczeń lekkimi gałęziami usług.
Jest to obecnie przede wszystkim wysoko-zabudowany, silnie zabudowany obszar usług mieszkaniowych / hi-tech (czytaj dalej.)
[hasła pokrewne: drewno konstrukcyjne cennik, impregnaty do drewna na zewnątrz, olx zachodniopomorskie ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: drewno konstrukcyjne cennik impregnaty do drewna na zewnątrz olx zachodniopomorskie