Aranżacja wnętrz
Architektura nowoczesnych wnetrz

Architektura i nowoczesne budownictwo – Instytut Demokracji i Rozwiązywania Konfliktów / Daniel Libeskind

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Wczoraj ogłoszono, że Daniel Libeskind zaprojektuje dla Wielkiej Brytanii przełomowy budynek, w którym znajdzie się nowy Instytut Demokracji i Konfliktowego Rozwiązania.
Jako część Uniwersytetu w Essex, najwyższego uniwersytetu brytyjskiego zajmującego się badaniami w dziedzinie nauk społecznych, ten nowy budynek ma stać się.
Światowym sygnałem dla demokracji.
ponieważ będzie się opierać na 40-letnim doświadczeniu praktycznym i akademickim uniwersytetu w dziedzinie praw człowieka, sprawiedliwości i zarządzania.
Libeskind skomentował: Uważam za zaszczyt brać udział w projekcie z takimi wizjonerskimi celami humanitarnymi.
Zawsze uważałem, że demokratyczna otwartość i rozwiązywanie konfliktów ma decydujące znaczenie nie tylko w sferze politycznej, ale także w tworzeniu przestrzeni architektonicznej.
Więcej o projekcie po przerwie.
Zakotwiczając nowe Centrum Wiedzy Uniwersytetu, budynek o wielomilionowym budżecie pomieści przestrzeń badawczą i szkoleniową, a także seminaria i konsultacje.
Sąd mootowy umożliwi uczestnikom wzięcie udziału w symulowanych postępowaniach sądowych.
Profesor Todd Landman, dyrektor IDCR, powiedział: Skupienie nowo utworzonego Instytutu będzie wyjątkowe w połączeniu rygorystycznych społecznych badań naukowych i analizy polityki z praktycznym doświadczeniem i dbałością o demokrację, prawa człowieka i sprawiedliwość.
Cieszymy się, że Daniel Libeskind został wybrany do zaprojektowania kultowego budynku, którego potrzebujemy, aby rozwinąć i rozwinąć naszą pracę embrionalną.
Budynek wywoła potężną reakcję odwiedzających, jednocześnie przekazując powagę i cel międzynarodowego instytutu ,.
on dodał.
[patrz też: olx łowicz, olx zachodniopomorskie, igłofiltry cena ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: igłofiltry cena olx zachodniopomorskie olx łowicz