Aranżacja wnętrz
Architektura nowoczesnych wnetrz

Budownictwo wczoraj i dzis : Triennale architektury lizbońskiej / Porozmawiajmy o domach: między północą a południem

Posted in Uncategorized  by admin
September 4th, 2019

Triennale Architektury w Lizbonie szykuje się do otwarcia swoich drzwi 14 października.
Wystawa Let.
S talk about house: Between North and South zostanie zaprezentowana w Museu Colecç.
O Berardo.
Zajmując całe piętro Wielkiej Sali (3000 m2), zbada warunki mieszkania i nowe rozwiązania znalezione w specyficznych kontekstach różnych regionów na całym świecie.
Przy szerokim spektrum komisarzy wystawa opiera się na dwóch symbolicznych eksperymentach (projekt SAAL i Dom Przyszłości Alison i Petera Smithsona) w celu zbadania znaczenia specyfiki miejsca, modernistycznej spuścizny i nowych rozwiązań na pytanie o mieszkanie.
Obrazy i więcej informacji po przerwie.
Pomiędzy utopijnym wymiarem zapisów z 1956 (Smithson s) i 1976 (SAAL) a współczesnością, różnorodne praktyki architektoniczne krzyżują się, komplikują i są konstruowane i definiowane.
W różnych obszarach tej wystawy szczególny charakter lokalnych problemów i rozwiązań, które definiują architektura, zostanie szczegółowo uszczegółowiony poprzez prezentację projektów i wykorzystanie dokumentów oraz wywiadów z architektami, teoretykami i mieszkańcami.
Aby uzyskać więcej informacji o wystawie, kliknij tutaj.
[przypisy: olx rypin, bomar kielce, igłofiltry cena ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: bomar kielce igłofiltry cena olx rypin