Aranżacja wnętrz
Architektura nowoczesnych wnetrz

Budownictwo wczoraj i dzis : Konkurs na pionowe zoo w Buenos Aires / Hila Davidpur, Tal Gazit, Eli Gotman, Hofi Harari

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Dzięki uprzejmości Eli Gotman Hila Davidpu, Tal Gazit, Eli Gotman i Hofi Harari niedawno udostępnili swój.
ECO-CLIFF.
propozycja konkursu na pionowy ogród zoologiczny w Buenos Aires.
.
ECO-CLIFF.
to rewolucyjna wieża, która posłuży za miejsce lęgowe dla tysięcy migrujących ptaków, a także ekologiczne siedlisko dla różnych zwierząt i gatunków rezerwatu Costanera Sur Ecological Reserve Zoo .
Owinięte wokół sztywnej konstrukcji system siatek i stalowych kabli o różnych gęstościach pokrywa różne funkcje, zachowując jednocześnie z daleka obraz organicznego urwiska wieży.
Dzięki uprzejmości Eli Gotman Perforowana skórka wieży pozwoli na kontrolowaną penetrację naturalnego światła i świeżego powietrza oraz wody deszczowej, w preferowanych obszarach, wraz z systemem zielonej roślinności zakorzenionej w systemie siatkowym, tworząc w ten sposób małe ekologiczne środowisko.
system w granicach budynków.
W celu zminimalizowania szkód w rezerwie przez pojazdy o napędzie silnikowym i zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych w mieście, główne wejście do Eco-Cliff jest przez kabel, który łączy się z systemem transportu publicznego.
Jako opcję proponujemy ponowne wykorzystanie starych silosów walcarek w Puerto Madero jako możliwej stacji bramowej, dlatego połączenie Av.
Osią miejską De Mayo i stacją metra do rezerwatu Costanera Sur.
Jedną z podstawowych funkcji Eco-Cliff będzie pomieścić wiele migrujących ptaków, które co roku przechodzą przez rezerwat Costanera Sur.
Migrujące obszary lęgowe ptaków towarzyszyłyby ludziom podczas ich wznoszenia się po różnych elementach wieży, w tym w różnych przestrzeniach zwierzęcych i tarasach widokowych.
Dzięki uprzejmości Eli Gotman Wieża przypominająca urwisko stara się być samowystarczalna dzięki systemowi ogniw fotowoltaicznych wraz z ekologicznym zapleczem recyklingu i uzdatniania wody.
Biorąc pod uwagę unikalny eko-edukacyjny punkt widzenia, Eco-Cliff stworzy niezapomniane wrażenia edukacyjne dla gości na pokładzie, a także spektakularny punkt orientacyjny dla rezerwatu Costanera Sur i panoramę miasta Buenos Aires.
[więcej w: impregnaty do drewna na zewnątrz, obszar oddziaływania inwestycji, igłofiltry cena ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: igłofiltry cena impregnaty do drewna na zewnątrz obszar oddziaływania inwestycji