Aranżacja wnętrz
Architektura nowoczesnych wnetrz

Budownictwo i architektura : Sugar Hill Housing / David Adjaye

Posted in Uncategorized  by admin
September 5th, 2019

Nowy przystępny cenowo budynek dla Sugar Hill, Harlem ma wzmocnić społeczność dzięki mieszanym programom na poziomie podstawowym i wpłynąć na ubogie sąsiedztwo, zapewniając wysokiej jakości zakwaterowanie dla 124 rodzin.
Oprócz mieszkań, w których znajdą się jedni z najbiedniejszych mieszkańców miasta, do programu zostanie włączona nowa przestrzeń edukacyjna, kulturalna i artystyczna.
Spoczywając na dnie ułożonych i przesuniętych tomów Adjaye, 18 000 m kw.
Muzeum Sztuki i Opowiadania Faith Ringgold Children będzie miało stałą wystawę sztuki kołdry Ringgolda oprócz wystaw czasowych.
Jak donosi bdonline.uk, Ringgold, który dorastał w okolicy, opracował muzeum, aby zapewnić miejscowym dzieciom wczesną edukację poprzez sztukę.
W szczególności muzeum będzie próbowało wspierać dumę z własnego artystycznego dziedzictwa Harlemu.
Budowa budynku przewidziana jest na koniec tego roku.
Mamy nadzieję, że ten budynek ma potencjał do podniesienia ciężaru społeczności; co myślisz.
[hasła pokrewne: obszar oddziaływania inwestycji, jaki strop najtańszy, obszar oddziaływania inwestycji ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: jaki strop najtańszy obszar oddziaływania inwestycji serwis do kawy z porcelany sklep rosenthal