Aranżacja wnętrz
Architektura nowoczesnych wnetrz

Architektura i nowoczesne budownictwo – AD Round Up: Public Facilities Part V

Posted in Uncategorized  by admin
September 2nd, 2019

Niesamowite projekty obiektów użyteczności publicznej dla 5.
części naszej selekcji.
Sprawdź je wszystkie po przerwie! Palomar Welcome Center / Johnsen Schmaling Architects Jako zapowiedź rozwoju na dużą skalę mającego na celu certyfikację LEED, Palomar Welcome Center wykorzystuje opuszczony parterowy budynek magazynowy na skraju przebudowanego przez Park Milwaukee Parku Wschodniego.
Obszar, miejska pustynia dawniej zajmowana przez niedostatecznie wykorzystaną autostradę, ma zostać przekształcony w Palomar District, serię projektów wielofunkcyjnych, które połączą centrum z sąsiednimi dzielnicami (czytaj dalej.) Phoenix Civic Space Shade Canopy / Architekton Phoenix Civic Space splata społeczność śródmieścia z Phoenix Campus ASU, aby stworzyć ważne centrum miejskie przylegające do nowego systemu kolei miejskiej.
Unosząc się nad parkiem, cztery daszki tworzą serię pokojów na zewnątrz zdefiniowanych przez falujące zielone płaszczyzny, które odzwierciedlają falistą topografię parku (czytaj więcej.) Pluton Kunsthalle / Pluton + architekci gipsowi PLATOON KUNSTHALLE otworzył swoje drzwi 11 kwietnia 2009.
PLATOON KUNSTHALLE powstaje w Seulu jako przestrzeń dla subkultury w Azji.
jego programowe ukierunkowanie na ruchy kulturowe pod radarem tworzy dynamiczną przestrzeń, w której rodzą się i prezentują nowe idee.
Centrala plutonu Europa w Berlinie została założona w 2000 r.
(Czytaj dalej.) Saint Georges / Guerin & Pedroza Architectes W 2003 r.
Agencja Guérin & Pedroza została przejęta przez miasto Tuluza w celu renowacji i restrukturyzacji 10 000 mkw.
pasaż handlowy i podziemne miejsca parkingowe.
Kompleks ten, zaprojektowany pod koniec lat siedemdziesiątych, rozciąga się od środka budynku z poprzedniej dekady, położonego w historycznej dzielnicy, w sercu starego miasta (czytaj więcej.) SOS Wioski Dziecięce Lavezzorio Community Center / Studio Gang Architects Centrum społeczności SOS łączy usługi dla rodzin zastępczych i rodzin z sąsiedztwa w jednym budynku.
SOS to międzynarodowa agencja non-profit, której celem jest szkolenie wychowanków i ponowne łączenie rodzeństwa.
Wielopłaszczyznowe przestrzenie publiczne w budynku zachęcają do wielu możliwości nauki i interakcji społecznych.
Wyjątkowo szerokie schody w holu podwajają się jako miejsca do siedzenia w klasie i zaimprowizowany etap na występ (czytaj więcej.)
[podobne: farbex ciechanów, obszar oddziaływania inwestycji, obszar oddziaływania inwestycji ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: farbex ciechanów obszar oddziaływania inwestycji serwis do kawy z porcelany sklep rosenthal