Aranżacja wnętrz
Architektura nowoczesnych wnetrz

Architektura 21szego wieku : “Wystawa modułów Fluxus” / modulorbeat

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Thorsten Arendt Na wystawę.
FLUXUS.
Sztuka dla każdego !.
w Museum Ostwall w Dortmunder U, Modulorbeat otrzymał zlecenie opracowania architektury wystawienniczej.
Ich moduł Fluxus.
W projekcie wykorzystano 300 elementów z lat 1958-2007, które krytycznie odnoszą się do wydarzeń z ich czasów, aby zaoferować nowe i zabawne spojrzenie na codzienność.
Architektura wystawiennicza działa z modułowym elementem ze sklejki, który został specjalnie opracowany na potrzeby tej wystawy Fluxus.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Wystawa prezentuje różne przedmioty wykorzystywane w sztuce zorientowanej na działanie oraz strategie stosowane w celu upowszechniania idei i koncepcji.
Występują główni bohaterowie, tacy jak George Brecht, Robert Filliou, Dick Higgins, Allan Kaprow, Milan Knížák, Alison Knowles i Wolf Vostell.
Zjednoczenie tych postaci jest osadzone w rzeczywistości, a ich rozwój strategii reintegracji sztuki z codziennym życiem.
.
Thorsten Arendt Moduły ze sklejki są zabawnie wdrażane na różne sposoby.
poziomo, pionowo, jako półka, gablota i platforma.
łączą się w imponującą strukturę przestrzenną w dużej hali skylitowej w Dortmunder U..
Thorsten Arendt Podstawowe elementy są dostosowane do każdej konkretnej aranżacji z półkami wkładanymi, ścianami i szybami akrylowymi.
Zwykłe paski napinające służą do zabezpieczenia elementów ekspozycji, a także do łączenia modułów.
.
Thorsten Arendt Architekci: modulorbeat Lokalizacja: Dortmund, Niemcy Drużyna: Marc Günnewig i Jan Kampshoff, z Anną Scheermann Materiały: sklejka, pleksi plexi, taśmy Realizacje: 2012
[podobne: forum wspólnot mieszkaniowych, ergonomia kuchni, tona piasku ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: ergonomia kuchni forum wspólnot mieszkaniowych tona piasku