Aranżacja wnętrz
Architektura nowoczesnych wnetrz

Architektura 21szego wieku : MacMag 35

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

MacMag Na cześć stołecznych stypendystów Glasgow School of Art, Garetha Hanly ego, Rachel Houghton, Cathryn Lavery, Kierana Sheehana i Katy Holbrook zaprojektowali, wyprodukowali i opublikowali MacMag 35, aby udokumentować cały rok obchodów.
Opracowany na ponad 300 stronach wyraźnych grafik i obrazów, tegoroczny magazyn zapewnia prawdziwy wgląd w nie tylko filozofie projektowania szkoły, ale także daje nam wyobrażenie o tym, jak to jest doświadczać słynnego budynku.
Więcej o magazynie po przerwie.
Strony podkreślają jedne z najbardziej twórczych osiągnięć Szkoły Architektury, od projektów od małych pawilonów po większe wizje mieszkalne i kulturowe.
.
MacMag Wśród stron modeli studenckich, renderowania, diagramów i przemyśleń, redaktorzy zawierają kilka wywiadów.
Odpowiednio, zespół przeprowadził wywiad z Stevenem Hollem, który przygotował projekt nowego kampusu GSA (sprawdź nasze poprzednie relacje z projektu), współpracownika Holl a Noah Yaffe i Henry ego McKeown a.
nie tylko wcześniejszy redaktor MacMag, ale także współreżyser JM Architects, który będzie pracował z Hollem nad projektem.
.
MacMag.
MacMag Pod koniec publikacji, wielka sekcja podkreśla międzynarodowy projekt charette zorganizowany przez Freda Smitha i Johnny ego Rodgera, który poprosił studenckie i profesjonalne zespoły z całego świata o zaprojektowanie budynku, który byłby obok stworzenia Mackintosha.
Przeważająca reakcja zespołów (udział w nich wzięły zespoły z Danii, Wenecji, Barcelony, Illinois i Tokio, aby wymienić tylko kilka) pokazuje wpływ, jaki budynek Mackintosha nadal ma na ludzi w sferze architektonicznej.
.
MacMag Ogólnie rzecz biorąc, magazyn jest pięknym zaszczytem dla szkoły i zapewnia dokładny, ale kreatywny sposób organizowania całego roku świętowania.
Gratulacje dla redaktorów studenckich z dobrze wykonanej pracy.
i pamiętaj, aby zapoznać się więcej na tej publikacji tutaj.
.
MacMag.
MacMag
[hasła pokrewne: drewno konstrukcyjne cennik, farbex ciechanów, syndrom chorego budynku ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: drewno konstrukcyjne cennik farbex ciechanów syndrom chorego budynku