Aranżacja wnętrz
Architektura nowoczesnych wnetrz

Architektura 21szego wieku : AD Round Up: Sports Architecture Part V

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Architektura sportowa z całego świata! Do naszej piątej selekcji mamy projekty z Brazylii, Francji, Chorwacji, USA i Południowej Afryki.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Brazylijskie Krajowe Centrum Strzeleckie / BCMF Arquitetos Miejsca z serii Pan-American Games Rio2007 zostały zgrupowane w czterech znakomitych regionach miasta: Barra,.
Sugar-Loaf ., Maracan.
i Deodoro.
Ta strategia miała na celu szerzenie i dystrybucję bezpośrednich i pośrednich korzyści z tej ważnej międzynarodowej imprezy wśród wszystkich mieszkańców Rio de Janeiro, poprzez budowę nowych obiektów i infrastruktury, a także ulepszenia już istniejących (czytaj dalej.) Sąd Sportowy w Sarcelles / ECDM Położony 16 kilometrów od Paryża, Sarcelles jest częścią banlieu, który pospiesznie zakwaterował imigrantów, którzy przybyli pod koniec lat 50-tych.
Przy obecnej populacji blisko 60 000, Sarcelles składa się z małego starego rdzenia i ogromnej ekspansji na południe, znanej jako Le grand Ensemble i stworzonej w 1965 r.
Przez Jacquesa Henri-Labourdette (czytaj więcej.) Gymnasium 46.
09.
N-16.
50E / STUDIO UP Tego ranka, podczas ceremonii wręczenia nagród Mies van der Rohe dla architektury europejskiej w Barcelonie w pawilonie Mies van der Rohe, spotkaliśmy Lea i Toma, założycieli Studio Up, zwycięzców Specjalnego Wyłaniającego się Architekta dla Sala gimnastyczna 46 ° 09.
N / 16 ° 50.
E w Koprivnica, Chorwacja – i podzielili się z nami tym ciekawym projektem (czytaj więcej.) Outdoor Chattanooga Center / Artech Outdoor Chattanooga to oddział City Chattanooga Parks & Recreation Department, którego celem jest promowanie rekreacji na świeżym powietrzu jako autorskiego stylu życia miasto Chattanooga.
W celu ułatwienia rozwoju organizacji, miejsce w pobliżu rzeki Tennessee zostało wybrane dla jego centralnej lokalizacji do wielu udogodnień miejskich na świeżym powietrzu (czytaj więcej.) RPA World Cup 2010: Soccer City Stadium Soccer City Stadium znajduje się w Johannesburgu i został wybudowany w 1987 roku.
Oprócz innych ważnych wydarzeń, był gospodarzem pierwszego masowego przemówienia Nelsona Mandeli po jego wyzwoleniu w 1990 roku.
Jednak został całkowicie odnowiony na nadchodzące Mistrzostwa Świata, stając się stadionem, na którym rozpoczyna się i zostanie rozegrana finałowa gra (czytaj więcej.)
[więcej w: tona piasku, ytong nadproża, jaki beton na fundamenty ]

Tags: , ,

Komantarze do artykulu sa obecnie zamkniete, popros administratora strony o ich otwarcie jesli chcesz wziasc udzial w dyskusji pod artykulem. Kontakt do administracji w zakladce kontakt.(Mozliwe jest rowniez przeslanie propozycji tematow ktore mozemy uwzglednic w nastepnych naszych artykulach, bedziemy wdzieczni za wasze cenne sugestie i postaramy sie je wykorzystac przy kolejnych wpisach.)

Powiązane tematy z artykułem: jaki beton na fundamenty tona piasku ytong nadproża